INFORMACIJA APIE MUS

 •  
 • Kas mes esame?

  Panevėžio VOLVO fanai - visuomenės grupė, kurią vienija VOLVO automobiliai. Mūsų nariai - įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų, požiūrių žmonės, kuriems VOLVO automobilis yra ne tik automobilis, bet ir gyvenimo stilius. Organizuojame įvairius susitikimus, renginius. Dedame daug pastangų, kad mūsų klubiečiams būtų maloni atmosfera mūsų klube. Organizuojame susitikimus. Daugiau informacijos apie Panevėžio VOLVO fanų susitikimus rasite mūsų Facebook grupėje Panevėžio VOLVO fanai

  Turime AUTOSERVISĄ, kuriame turime tinkamą diagnostinę įrangą VOLVO automobiliams ir autoserviso meistrus, kurie tikrai daug nusimano ir žino apie VOLVO automobilius, kiekvienas meistras pakonsultuos, padės įsigti dalis pigiau tvarkant automobilį.

   

  MŪSŲ MISIJA:

  Populiarinti bei puoselėti VOLVO automobilių markės vardą.
  Populiarinti Panevėžio VOLVO fanų klubinį gyvenimą bei jo idėjas Lietuvoje.
  Teisingai skleisti Panevėžio VOLVO fanų propaguojamas idėjas bei vertybes.
  Organizuoti bendrą Panevėžio VOLVO fanų narių laisvalaikį.
  Plėstis, didėti, augti ir "nestovėti vietoje".
  Bendrauti su visais LIEUVOS VOLVO mylėtojais/entuziastais.
  Draugauti su kitais Lietuvos klubais, organizacijomis, asociacijomis.
  Išsaugoti istorines automobilizmo vertybes.
  Aktyviai dalyvauti autosporto renginiuose bei organizuoti įvairius auosporto renginius populiarinant Panevėžio VOLVO fanų klubo vardą.
  Teikti bei gauti paramą.
  Reklamuotis bei reklamuoti.

  TRUPUTIS ISTORIJOS:


  Mūsų bendruomenė susikūrė 2017-09-28. Viskas prasidėjo nuo dviejų žmonių pokalbio, kurio metu gimė idėja sukuri PANEVĖŽIO VOLVO FANŲ klubą, kuris užsiims įvairių renginių organizavimu, įvairių susitikimų organizavimu, nes PANEVĖŽYJE IR JO RAJONE TRŪKSTA ĮVAIRIŲ RENGINIŲ VOLVO AUTOMOBILIAMS. Į savo organizuojamus renginius kviečiame jungtis ne tik VOLVO, bet ir kitų automobilių vairuotojus :)